OBNOVA STATUSA EKO ŠKOLE 2013.

Da smo ekološki orijentirani, to već znate, zar ne? Vidite to često na našim zidovima kada se našim radovima bavimo ekološkim temama, vidite nas po lijepom Kloštru Ivaniću kao eko patrolu koja počisti ono što neki naši vrlo nesavjesni sugrađani bace u parku ili po pločniku, čujete nas dok pjevamo pjesme o čistoj i i sačuvanoj zemlji za slijedeće generacije djece koje će ovdje doći nakon nas. Mi smo eko vrtić i time se jako ponosimo jer nosimo certifikat Međunarodne udruge eko škola (IEE) koje kod nas predstavlja udruga na nacionalnoj razini "Lijepa naša". Kada imate taj certifikat, dobijete i svojevrsnu materijalnu potvrdu da je to što radite ekološki prihvatljivo i pozitivno za širu i užu zajednicu. Svake dvije godine taj se status eko vrtića obnavlja, pa je tako ove godine došao red na nas da po drugi puta potvrdimo naš status. Na lijepoj manifestaciji ravnateljica vrtića Katarina Geršak, naša odgajateljica Minja Jelić, eko koordinatorica cijelog vrtića, gospođa Mara Jakopović, kuma našeg vrtića i pedagog Zoran Buhač primili su ovogodišnju Zelenu zastavu kao materijalni dokaz kako je ono rukama radimo i djelujemo lokalno jako bitno gledajući globalno. Za datum 12. lipnja ove godine u 10.00 sati najavljujemo svečano podizanje Zelene zastave, pa Vas ovim putem sve pozivamo da svojim prisustvom uljepšate ovaj svečani dan za nas.

 

Kontakt podaci

DJEČJI VRTIĆ PROLJEĆE
Kloštar Ivanić


OIB:72007988952

Matični objekt Naftaplinska 23/a

Tel: 01/2892-545

Fax: 01 3899 006

Ravnateljica: ravnateljica@djecjivrtic-proljece.hr

Ravnateljica izravni telefon: 01 3899 002

Pedagog: pedagog@djecjivrtic-proljece.hr

Pedagog izravni telefon: 01 3899 008

Računovodstvo: djecji.vrtic1@zg.t-com.hr

Računovodstvo izravni telefon: 01 2895 545

Službeni mobitel za upite roditelja:

099 238 65 16

 

Područni objekt Livada

Trg svetog Ivana 1

Tel.: 01 62 64 918

Voditelj objekta: Jelena Marković, odgajateljica

Službeni mobitel: 099 238 65 17

Pretraži sadržaj