NAŠI IZLETI

Još je i otac prirodne pedagogije Jean Jacques Rousseau prije dva i nešto stoljeća pisao kako bi svaki odgojno obrazovni ciklus (pedagošku ili školsku godinu) valjalo začiniti dobrim putovanjem iz kojeg se može štošta naučiti i primijeniti dotad naučeno. Par stotina godina kasnije to pravilo itekako važi i danas, pogotovo kada se radi o predškolskom odgoju jer u jednoj godini mi naučimo toliko mnogo toga da niti nemamo dovoljno prilika za testirati stečeno znanje. Tako smo ove godine otišli na dva izleta. Polaznici predškole su se zaputili u Zoološki vrt u Maksimiru kako bi vidjeli sve one vrste i sojeve životinja, djeca područnog objekta DV Proljeće, Livada, su bili u vrlo inspirativnom posjetu Tehničkom muzeju i Botaničkom vrtu u Zagrebu. Iskoristili smo znanja koja imamo o ponašanju u prometu, snalaženju u novim situacijama, ophođenju s drugima i putovanju samom. Bilo je edukativno, zanimljivo i zabavno. Što je nekako najvažnije u slučaju putovanja.

"Mala škola" u Zoo vrtu.

Srednja odgojna skupina, mali vatrogasci.

MJešovita odgojna skupina, iznad oblaka.

Starija odgojna skupina, spremni da pođu tamo gdje ljudska noga još nije kročila.

Kontakt podaci

DJEČJI VRTIĆ PROLJEĆE
Kloštar Ivanić


OIB:72007988952

Matični objekt Naftaplinska 23/a

Tel: 01/2892-545

Fax: 01 3899 006

Ravnateljica: ravnateljica@djecjivrtic-proljece.hr

Ravnateljica izravni telefon: 01 3899 002

Pedagog: pedagog@djecjivrtic-proljece.hr

Pedagog izravni telefon: 01 3899 008

Računovodstvo: djecji.vrtic1@zg.t-com.hr

Računovodstvo izravni telefon: 01 2895 545

Službeni mobitel za upite roditelja:

099 238 65 16

 

Područni objekt Livada

Trg svetog Ivana 1

Tel.: 01 62 64 918

Voditelj objekta: Jelena Marković, odgajateljica

Službeni mobitel: 099 238 65 17

Pretraži sadržaj