BOŽIĆ U VRTIĆU

Od svih blagdana koje tijekom godine popratimo, Božić je djeci najprivlačniji. Zimsko okružje, darovi, zvijezda repatica, kićenje bora, lampice... jako je puno svega što će u ovo vrijeme privući dječju pažnju, a onda je i zadržati. Na neki način obilježiti ovaj blagadan u vrtiću je iznimno lako, ali kada to organizirate u suradnji s roditeljima i gostima, a sve u ugodnoj atmosferi topline doma, e tada ste nešto postigli. 18. prosinca pozvali smo svu našu djecu, da zajedno sa svojim roditeljima okitimo vrtićki bor tradicionalnim ručno rađenim ukrasima. Uz kolače i sokove i ugodnu glazbu u poslijepodnevnim satima se okupilo široko veselo društvo kojima su se priključili i predstavnici Osnivača, Općine Kloštar Ivanić. Oni su ovom lijepom gestom dokazali kako su im predškolska djeca visoko na listi prioriteta i svojim prisustvom i sudjelovanjem u ovom živopisnom događaju samo pridodali još jednu dimenziju Adventa - zajedništvo. Dan nakon ovog susreta u hodniku centralnog objekta vrtića uz bor su se okupila sva djeca iz vrtića te za svoje skupine potražila poklone pod borom. Naravno, da djeca nisu bila jedina koja su dobila poklone, oni su svoju radost i sreću podijelili sa svojim odgajateljima koji su im u tom pomogli. Upravo Vam s tom mišlju o tome kako trebamo stati jedni uz druge i pomoći si kad to možemo želimo sretan Božić i uspješnu Novu 2014. godinu!

Kontakt podaci

DJEČJI VRTIĆ PROLJEĆE
Kloštar Ivanić


OIB:72007988952

Matični objekt Naftaplinska 23/a

Tel: 01/2892-545

Fax: 01 3899 006

Ravnateljica: ravnateljica@djecjivrtic-proljece.hr

Ravnateljica izravni telefon: 01 3899 002

Pedagog: pedagog@djecjivrtic-proljece.hr

Pedagog izravni telefon: 01 3899 008

Psiholog: psiholog@djecjivrtic-proljece.hr

Računovodstvo: djecji.vrtic1@zg.t-com.hr

Računovodstvo izravni telefon: 01 2895 545

Administracija: administratorica@djecjivrtic-proljece.hr

Službeni mobitel za upite roditelja:

099 238 65 16

 

Područni objekt Livada

Trg svetog Ivana 1

Tel.: 01 62 64 918

Pretraži sadržaj